Prenájom bytu!

Apartments English Апартаменты Русский Wohnung Deutsch Appartements Français Appartamenti Italiano Apartamentos Español Apartamentos Português Apartamenty Polski Appartementen Nederlands Apartmanok Magyar Lejligheder Danske Lägenheter Sverige Huoneistoja Suomi Leiligheter Norsk Apartmendid Eesti Apartamentai Lietuvių Apartmani Hrvatski Апартаменти Български Apartaments Català Apartamente Română Apartmány Slovensky

Apartmán v Prahe 7 na Starom meste v 100 metrov od Václavského námestia

Vlastné útulné One-apartmány sú potrebné pre 1-3 osôb v historickej časti Prahy, potom sme pripravení ponúknuť vám je za vás. Apartmán sa nachádza v Jungmannova ulici, v blízkosti najpopulárnejšie pre turistov a všetky Pařížané na Staroměstském náměstí oblasti, ktorá predstavuje jedinečný komplex pamiatok z histórie a architektúry. Tu v 14 storočí na Staroměstském náměstí Radnica, ktorá je symbolom mesta nezávislosť bola vyrobená a orlojom je postavený na vlastným jedinečným spôsobom.

sme Apartmán tiež blízko k iným nie menej známej oblasti - Václavské námestie, kde je život v plnom prúde a deň a noc: tu existujú početné reštaurácie, bary, kaviarne, nákupné centrá.

Avšak sme Apartmán, ktorý sa nachádza v kompletne rekonstruovaném dome s výťahom, bude pre vás pocit kľudu a tichu, vám umožní získať silu pre splnenie ďalšieho informatívnej exkurzie - Apartmán opustiť okná v nádvorí.

Apartmán je v bezpečí, železnej a žehliaca stôl, ventilátor sa skladá z miestnosti pre odpočinok, kde je manželská posteľ, posuvnou pohodlná pohovka, satelitný TV, pripojenie k internetu. A kompletne vybavená kuchyňa, na ktorom je doska s rúrou a mikrovlnou rúrou, chladničkou, umývačky riadu, elektrický kotol, a kávovar a hriankovač, riad. Je tu kúpeľňa (práčky a sušičky na bielizeň, je sušič vlasov, WC) a priestorná predsieň.

Do nákladov bydliskom zadajte: všetky dane, obecnej platby, posteľ-oblečenie a uteráky, upratovanie Apartmánu po odchode, upratovanie Apartmánu a zmena uteráky, ktorí majú bydlisko na viac ako tri noci.

Cena je uvedená za apartmán a závisí od množstva ľudí, ktorí žijú v Apartmáne.

Náklady na služby: 30 euro za auto na trase «letisko - Apartmán»
15 euro za auto na trase «Ry diaľnice alebo čerpacia stanica - Apartmán".

V apartmánoch budete už čakal náš manažér Ireene ktoré vám pomôžu urobiť miestach a budú rozdávať kľúča.

Pre vaše bydlisko v Prahe je veľký výber Apartmánov a apartmánov je uvedený. Apartmány ponúkajú nás v Prahe, sú pohodlné a útulné, moderne vybavené, ale pomôže to stráviť nezabudnuteľnú odpočinok v Prahe.

Cena - 05.11 až 20.12 a 10.01 - 15.03 cena lacnejšia o 30%

Pozornosť: zdržiavajú na viac ako 7 dní je daná zľava - 10% z celkovej ceny bydliskom.

  • 1 osoba / 1 noc
  • 60 EURO, 1500 CZK
  • 2 osoby / 1 noc
  • 70 EURO, 1750 CZK
  • 3 osoby / 1 noc
  • 90 EURO, 2250 CZK

Fotografie

Prenájom bytu v centre Prahy

Prenájom bytu v centre Prahy, nebudete strácať čas na dosiahnutie hlavného Praha zaujímavosti. Budete mať možnosť pozorovať život prílev tejto nasýtených s históriou mesta práve prostredníctvom svojho okna. Môžete si dokonca predstaviť si stredoveký človek, prenájom v Prahe starého mesta centrálnej apartmán na jednom z malebnej Praha štvorcov. Potom pred vašou Praha námestie byt okien, ako brány do starých víla chvost, tam sa otvára pohľad s výhľadom na pôvabné budovy, mosty, montáž harmonicky do mestskej krajiny a predovšetkým pražskej show-miest.

Nachádzate sa stará o odpočinok, ale nemôžete si dovoliť unikajúce z cloying úrad na dlhú dobu? Vezmite kus lásky k sebe, návštevy českých a prenájom Praha apartmánu. Len po 2 alebo 3 dni vášho vyčerpania a únava padne do zabudnutia a získal pozitívnej energie a silnej sily, bude podporovať vás mnoho mesiacov usilovnej práce. Dostať sa do robí príjemné darčeky pre seba a tie krásne ľudí. Jasne, že je nemožné si predstaviť lepší súčasnosti, ako prázdnin v Prahe pohodlné centrálne byt!